Prywatna wycieczka

Liczba miejsc jest ograniczona
Zarezerwuj teraz
Obcokrajowcy
-
1
+
Ukraińcy
-
0
+
Cena: $410
Zarezerwuj teraz

Prywatna wycieczka do Czarnobyla

Minęły 34 lata od katastrofy w Czarnobylu. Dopiero teraz jesteśmy świadomi tego strasznego wydarzenia. Wiele faktów nie zostało jeszcze opublikowanych ani przestudiowanych, a na pewno stanie się to w przyszłości.

Inny format

Wycieczki-do-czarnobyla.pl oferuje kilka formatów wycieczek o różnym czasie trwania:

1. Ekskluzywna wycieczka dla jednej lub więcej osób. Uwzględniane są indywidualne wymagania klienta, elastyczne godziny, rodzaj transportu i wizyty w różnych punktach.

2. Jednodniowa wycieczka. Grupa opuszcza Kijów o 8-00, trasa trwa 12-14 godzin. W tym formacie możesz odwiedzić:

  • Martwe miasto Prypeć;
  • Blok awaryjny elektrowni jądrowych;
  • Taras widokowy nad ochronnym sarkofagiem.

3. Podróż trwa 2-3 dni i 7 dni. Przez długi czas możesz bardziej szczegółowo odkrywać całe otoczenie. Zanurz się w atmosferze katastrofy. Poznaj wyjątkową naturę. Komunikuj się z mieszkańcami regionu. Turyści spędzą noc w hotelu w Czarnobylu.

Możliwe niebezpieczeństwo

Strefa Czarnobylska jest nadal radioaktywna, są miejsca, do których nie zaleca się podróży. Trasy, które będą używane przez turystów są sprawdzane za pomocą specjalnego sprzętu, są bezpieczne.

Każdy uczestnik będzie miał osobisty dozymetr podczas podróży po okolicy. Poziomy promieniowania będą monitorowane online. Obszar wokół Czarnobyla jest bogaty w unikalną florę i faunę. Za kilka dni będziesz mógł poznać wszystkie bogactwa tego wyjątkowego regionu. Szczególnie interesujące jest zwiedzanie pawilonu sarkofagu, a także tarasu widokowego. Każdy turysta przed wyjazdem instruowany jest na temat zanieczyszczenia promieniowaniem.

Sesja zdjęciowa jest dozwolona podczas wycieczki. Hotel posiada wszystkie niezbędne standardy do normalnego pobytu. Ciekawie będzie też odwiedzić muzeum folkloru na Polesiu Czarnobylskim.

Ponad czterdzieści tysięcy turystów z różnych krajów odwiedza Czarnobyl rocznie; średnio ponad sto osób dziennie.