Recenzje

Z pierwszej ręki
Zdjęcia i recenzje klientów
Zawsze marzyłem o wyjeździe na wycieczkę do Czarnobyla, aby na własną rękę doświadczyć tego miejsca i planowałem wyjazd od dawna. Teraz, dzięki tej usłudze, spełniło się moje marzenie, aby osobiście zobaczyć Czarnobyl. Cała organizacja jest na jak najlepszym poziomie - po prostu super! Radzę każdemu osobiście zobaczyć, takich miejsc na świecie jest niewiele, a zdjęcia czy filmy nie oddają tak dobrze tej niezwykłej atmosfery! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym!
Ewa Dobrowolska
Polska
Kiedy wybrałem się na wycieczkę do Czarnobyla, sam nie spodziewałem się, że wyprawa będzie tak klimatyczna. Prypeć to coś! Jakby przeniesiono cię do trzydziestu lat temu, gdzie nic się nie zmieniło. Uroku dodają zniszczone budynki, porośnięte różnorodną roślinnością. Na pewno jeszcze raz pojadę zobaczyć więcej i zabrać ze sobą przyjaciół. Każdy powinien to zobaczyć!
Stanisława Henryka Wrona
Polska
Oprócz niezwykłego, wyjątkowego terenu, wiele zależy od przewodnika i chcę bardzo podziękować przewodnikowi Siergiejowi, który przeprowadził wycieczkę w najciekawszy sposób i odpowiedział na wszystkie pytania, opowiedział o każdym obiekcie nawet więcej niż możesz o tym poczytać w internecie. Prawdziwy talent! Z takim przewodnikiem wycieczka do Czarnobyla wydaje się o wiele bardziej ekscytująca, jak dobrze, że tacy profesjonaliści pracują dla Ciebie!
Radosław Walczak
Polska
Wybraliśmy się na wycieczkę grupową do Czarnobyla z przyjaciółmi, chociaż takiego wypoczynku nawet nie planowaliśmy z wyprzedzeniem. Przypadkowo zobaczyliśmy reklamę i zdecydowaliśmy, dlaczego nie spędzić weekendu w ten sposób. Podobało mi się wszystko, od organizacji i podejścia przewodnika po same lokalizacje. Nigdy nie widziałem nic bardziej niezwykłego, aw „strefie” jest co robić nawet na dłużej niż jeden dzień, bo dosłownie każde mijane miejsce jest tu interesujące. Może nie jednorazowa wizyta, to na pewno!
Bartosz Cybulski
Polska
Po raz trzeci wybrałem się na wycieczkę do Czarnobyla. To miejsce po prostu się nie nudzi. Za każdym razem jest jak za pierwszym razem, jakbyś został przeniesiony do fabuły postapokaliptycznej książki. Tym razem celowo pojechałem do elektrowni, aby zobaczyć, jak jest zarządzana i gdzie dokładnie popełniono błąd w 1986 roku. Jak zawsze wszystko super! Przewodnik bardzo ciekawie opowiedział i pokazał wewnętrzną strukturę stacji.
Tomasz Skiba
Polska
Podobało mi się absolutnie wszystko. W Kijowie naszą grupę odebrał wygodny autobus z sympatycznym kierowcą i przewodnikiem. Chłopaki naprawdę starali się, aby usługa była na odpowiednio wysokim poziomie. Profesjonalni przewodnicy wiedzą, jak opowiadać ciekawe historie. Podczas wycieczki po Czarnobylu cała grupa słuchała każdej lokacji jak zauroczona! Po prostu idealna wycieczka edukacyjna!
Franciszek Kozak
Polska
Był na 2-dniowej wycieczce. Szczególnie podobał mi się nocleg w hotelu w Czarnobylu. Atmosfera jest po prostu super! Nocą „strefa” zdaje się budzić i na tle ogólnej ciszy słychać odgłosy tutejszych dzikich zwierząt, skrzypienie starych drzwi i okien z okolicznych budynków, a także szum wiatru. Bardzo ciekawe, a nawet trochę przerażające. Radzę wybrać się na dwudniową wycieczkę z noclegiem, nie pożałujesz!
Aleksandra Laskowska
Polska
Bardzo podobał mi się program 2-dniowej wycieczki do Czarnobyla i Prypeci. Dobrze skoordynowana praca personelu nie pozwala się nudzić nawet na minutę, ale jednocześnie można dobrze wypocząć! Wszystko jest ułożone perfekcyjnie. Bardzo bogaty program na długo zapadnie w pamięć. Chłopaki naprawdę dużo wiedzą o swojej pracy, uzasadniając cenę wycieczki o 100 procent.
Czesław Adamczyk
Polska
Przewodnik bardzo dobrze zna historię Czarnobyla. W trakcie odpowiadał entuzjastycznie na wszystkie pytania grupy. A było ich dużo. Widać, że człowiek nie tylko pracuje na wycieczkach do Czarnobyla - naprawdę lubi to, co robi. Dziękuję za takie podejście i taki zespół! Bez takich ludzi wycieczka byłaby inna!
Amalia Marcinkowska
Polska
Od dawna marzyłem o wejściu do strefy wykluczenia, ale sama jazda nie jest taka interesująca. W rezultacie ledwo namówiłam męża na wycieczkę do Czarnobyla. Z jakiegoś powodu się bał, ale w końcu wszyscy byli szczęśliwi, zarówno on, jak i ja. Świetne rozwiązanie na weekendową wycieczkę. Każdy powinien odwiedzić tak niezwykłe miejsce. Przewodnicy opowiadali ciekawe historie o każdym miejscu, które odwiedziliśmy w programie wycieczki, za co im serdecznie dziękujemy!
Bogusława Kwiatkowski
Polska
dodać recenzję