Wycieczka do Czarnobyla 1dzień

Dziś projekt Wycieczki-do-Czarnobyla.PL to jedna z wiodących firm w Polsce w organizacji najciekawszych wycieczek do czarnobylskiej strefy wykluczenia. Celem naszego projektu jest kompleksowa organizacja wysokiej jakości turystyki na nowym poziomie. Dlatego my prowadzimy wycieczki do strefy wykluczenia w Czarnobylu!

Sama wycieczka do strefy wykluczenia to zupełnie nowy rodzaj podróży! Jako touroperator postrzegamy to jako doskonałą okazję do kontemplacji strefy Czarnobyla od środka, dotknięcia dzikiej przyrody i na wpół zapomnianej kultury skażonego Polesia oraz zobaczenia czegoś więcej niż tylko zdjęća czy filmy z ekranów monitor lub telefon.

Zacznijmy więc od opisywania naszej jednodniowej wycieczki, która cieszy się największą popularnością.

Transport

Własne komfortowe i nowoczesne minibusy z klimatyzacją Mercedes Sprinter z Wycieczki-do-Czarnobyla.PL odjeżdżają codziennie z centrum Kijowa - Majdan Nezalezhnosti. Nasi przewodnicy i kierowcy mówią po angielsku i polsku. Kierowcy otrzymują instrukcje, jak bezpiecznie podrózować z naszymi pasażerami – zatrudniamy fachowców tylko najwyższej klasy.

Przewodniki

Przywiązujemy dużą wagę do szkolenia przewodników. Młodzi, kompetentni i z dużym poczuciem humoru – nasi przewodnicy odpowiedzą na większość pytań dotyczących Czarnobyla i Strefy Wykluczenia.

Płatność za wycieczkę

Nie martw się o gotówkę! Akceptujemy również: karty kredytowe, PayPal, Stripe, przelewy. Możesz również zarezerwować i zapłacić dzwoniąc pod numer +380675211372.

Bezpieczeństwo wycieczek

Wycieczka jest w 100% bezpieczna. Musisz przestrzegać bardzo prostych zasad, które podpisujesz wchodząc do Strefy Wykluczenia. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest śledzić za swoimi krokami i postępowanie zgodnie z instrukcjami przewodnika. Obejrzyj filmy instruktażowe, aby uzyskać więcej informacji na temat środków ostrożności i bezpieczeństwa podczas udziału w wycieczkach do Strefy Wykluczenia w Czarnobylu.

Co musisz wiedzieć, odwiedzając Czarnobyl

Decydując się na wizytę do Czarnobylu, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, które pomogą Ci cieszyć się wycieczką. Niestety, byliśmy świadkami zbyt wielu rozczarowań, więc po prostu musimy podzielić się z Wami tymi przemyśleniami.

Rezerwuj z wyprzedzeniem! Nie próbujemy cię oszukać, kiedy to mówimy. Rezerwacja w krótkim czasie oczywiście działa. Pilne wycieczki "na jutro" - przyjmujemy również po 17-00. Oznacza to, że w nocy możesz zarezerwować wycieczkę na jutro. Ale lepiej daj sobie co najmniej tydzień lub lepiej dwa przed trasą, aby lepiej się przygotować

Pozwól sobie na przynajmniej jeden dzień odpoczynku w Kijowie, jeśli podróżujesz z zagranicy. Pomoże to również w przypadku opóźnienia lotu.

Odpocznij jak należy przed rozpoczęciem wycieczki. Nie pozwól, aby zmęczenie zrujnowało podróż, o której prawdopodobnie marzyłeś od dawna.

Alkohol na Ukrainie jest bardzo tani, ale proszę się nie spieszyć dzień wcześniej. I pomyśl o innych podróżnikach, którzy będą z tobą w autobusie podczas całej wycieczki.

Strzeż się kradzieży w transporcie publicznym i na ulicy! Utrata portfela i paszportu nie tylko anuluje wizytę, ale również sprawi, że wizyta stanie się koszmarem uzyskania dokumentu podróży w konsulacie na Ukrainie.

Osobiste dozymetry promieniowania i liczniki Geigera to różne rzeczy. PRD są dostarczane przez władze do pomiaru promieniowania wystawionego na ludzi podczas wycieczki (są one wymagane i zawarte w cenie). Ale dane z tych dozymetrów można odczytać na specjalnym sprzęcie (brak czujnika i wyświetlacza).

Liczniki Geigera pokazują rzeczywiste poziomy promieniowania na cyfrowym wyświetlaczu w mikrosiwertach (są one opcjonalne i kosztują 8 USD dziennie).

Jeśli masz jakieś pytania, możesz do nas napisać lub zadzwonić, aby uzyskać więcej informacji.