Wycieczka do Czarnobyla z biura podróży Wycieczki-do-Czarnobyla.PL

Strefę wykluczenia w Czarnobylu odwiedza rocznie ponad 10 tysięcy turystów. Osoby ze smartfonami i kijkami do selfie chcą robić żywe zdjęcia, aby zaimponować znajomym. Ale zanim tam pojadą, zadają pytanie: „Czy możesz odwiedzić Czarnobyl?” lub „Czy wizyta w Czarnobylu jest bezpieczna?” Prawda jest taka, że ​​wewnątrz sarkofagu elektrowni jądrowej i obok niej znajduje się strefa zagrożenia.

Z biegiem czasu promieniowanie maleje, a powietrze jest stale oczyszczane. Pomimo tego, że 30 lat temu ludzie nie mogli uzyskać odpowiedzi na swoje pytanie „Kiedy możemy wrócić do Czarnobyla”, mogą to zrobić teraz jako turyści.

Jednak przed podróżą należy uzyskać oficjalne zezwolenie na wejście do Strefy Wykluczenia i bezwzględnie przestrzegać ustalonych w strefie zasad postępowania. Oferujemy kilka opcji wycieczek, które obejmują kompleksową wycieczkę i gwarantują niezapomniane wrażenia, takie jak wycieczka w małej grupie do Czarnobyla i Prypeci z Kijowa. Doświadczeni przewodnicy upewnią się, że zobaczysz najbardziej godne zabytki Czarnobyla, zachowując bezpieczeństwo, unikając miejsc o możliwym wysokim poziomie promieniowania.

Wycieczka do Czarnobyla z Wycieczki-do-Czarnobyla.PL

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz odwiedzić Prypeć, ale jednocześnie szukasz nowych wrażeń i emocji, nie wahaj się. To naprawdę satysfakcjonująca podróż, która pozwoli ci dowiedzieć się więcej o jednej z największych tragedii na świecie i zobaczyć na własne oczy opuszczone ulice i budynki.

Pierwszą rzeczą, która robi ogromne wrazenie kidy przybywasz w ten obszar, jest apokaliptyczny widok na okoliczne budynki i zniszczoną przyrodę. To jest jak prawdziwa wizualizacja tego, co może się stać z naszym światem, jeśli ludziom nie zależy na nim i nie będą go chronić. Zobaczysz fantastyczny hollywoodzki film, który stał się rzeczywistością dla tysięcy ludzi.

Na terenie Czarnobyla zobaczysz obronę i inne budynki powstałe podczas zimnej wojny oraz zrobisz imponujące zdjęcia w pobliżu opuszczonych placów zabaw i ławek. Atmosfera tego miejsca naprawdę Cię zadziwia i pozwala głębiej zastanowić się nad wieloma problemami obecnej sytuacji na świecie i problemami, z którymi w każdej chwili może się zmierzyć ludzkość.