Wycieczka po elektrowni

Liczba miejsc jest ograniczona
Zarezerwuj teraz
Liczba osób
-
1
+
Cena: $630
Zarezerwuj teraz

Prywatna wycieczka do elektrowni jądrowej w Czarnobylu

Prywatne wycieczki do Czarnobyla i strefy wykluczenia są bardzo popularne wśród turystów, ponieważ wszyscy słyszeli o takiej katastrofie i chcą zobaczyć wszystkie te miejsca w rzeczywistości. Nasza firma proponuje odwiedzić jedną z największych atrakcji - elektrownię jądrową w Czarnobylu.

Korzyści z wycieczki po elektrowni jądrowej

Prywatna wycieczka z możliwością odwiedzenia elektrowni jądrowej będzie niezapomnianą podróżą z możliwością odwiedzenia najbardziej klimatycznych miejsc w elektrowni jądrowej w Czarnobylu, a także spacer po opuszczonym Prypeci i zobacz jego słynne miejsca. Podczas wycieczki po elektrowni jądrowej w Czarnobylu zobaczysz sam reaktor, panel kontrolny jednostki i sterownię, w której cały proces miał miejsce.

Wycieczka oferuje wiele korzyści dla turystów:

  • bardzo interesująca wycieczka piesza;
  • szczegółowe historie z doświadczonego przewodnika;
  • obiad w stołówce w Czarnobylu;
  • wygodne autobusy z miękkimi siedzeniami;
  • rozsądna cena za podróż;

Turyści zobaczą również zintegrowany zautomatyzowany system obiektu Shelter, za pomocą którego obiekt jest kontrolowany przez określone parametry. Przewodnik szczegółowo opowie o wypadku na stacji w Czarnobylu, likwidacji i pierwszych dniach po wypadku. Dowiesz się kilku faktów na temat wypadku i ludzi, którzy brali udział w likwidacji i ewakuacji obywateli.

Zamów wycieczkę do elektrowni jądrowej w Czarnobylu

Jeśli chcesz odwiedzić elektrownię jądrową w Czarnobylu, możesz zamówić wycieczkę na naszej stronie internetowej. Usługa obejmuje drogę do Czarnobyla, wszystkie niezbędne dokumenty do przejścia przez punkt kontrolny, obiad, transfer, ubezpieczenie medyczne i usługi przewodników. Gwarantujemy naszym turystom bezpieczeństwo i komfort podczas podróży, ponieważ jesteśmy odpowiedzialni za dobre wrażenia! Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać wycieczkę.