Wycieczka po elektrowni

Liczba miejsc jest ograniczona
Zarezerwuj teraz
Obcokrajowcy
-
1
+
Ukraińcy
-
0
+
Cena: $630
Zarezerwuj teraz

Prywatna wycieczka do elektrowni jądrowej w Czarnobylu

Prywatne wycieczki do Czarnobyla i strefy wykluczenia są bardzo popularne wśród turystów, ponieważ wszyscy słyszeli o takiej katastrofie i chcą zobaczyć wszystkie te miejsca w rzeczywistości. Nasza firma proponuje odwiedzić jedną z największych atrakcji - elektrownię jądrową w Czarnobylu.

Korzyści z wycieczki po elektrowni jądrowej

Prywatna wycieczka z możliwością odwiedzenia elektrowni jądrowej będzie niezapomnianą podróżą z możliwością odwiedzenia najbardziej klimatycznych miejsc w elektrowni jądrowej w Czarnobylu, a także spacer po opuszczonym Prypeci i zobacz jego słynne miejsca. Podczas wycieczki po elektrowni jądrowej w Czarnobylu zobaczysz sam reaktor, panel kontrolny jednostki i sterownię, w której cały proces miał miejsce.

Wycieczka oferuje wiele korzyści dla turystów:

  • bardzo interesująca wycieczka piesza;
  • szczegółowe historie z doświadczonego przewodnika;
  • obiad w stołówce w Czarnobylu;
  • wygodne autobusy z miękkimi siedzeniami;
  • rozsądna cena za podróż;

Turyści zobaczą również zintegrowany zautomatyzowany system obiektu Shelter, za pomocą którego obiekt jest kontrolowany przez określone parametry. Przewodnik szczegółowo opowie o wypadku na stacji w Czarnobylu, likwidacji i pierwszych dniach po wypadku. Dowiesz się kilku faktów na temat wypadku i ludzi, którzy brali udział w likwidacji i ewakuacji obywateli.

Zamów wycieczkę do elektrowni jądrowej w Czarnobylu

Jeśli chcesz odwiedzić elektrownię jądrową w Czarnobylu, możesz zamówić wycieczkę na naszej stronie internetowej. Usługa obejmuje drogę do Czarnobyla, wszystkie niezbędne dokumenty do przejścia przez punkt kontrolny, obiad, transfer, ubezpieczenie medyczne i usługi przewodników. Gwarantujemy naszym turystom bezpieczeństwo i komfort podczas podróży, ponieważ jesteśmy odpowiedzialni za dobre wrażenia! Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać wycieczkę.

Sarkofag Czarnobyl - wycieczka do elektrowni jądrowej

Wejście do elektrowni jądrowej w Czarnobylu i miasta Prypeć to wyjątkowa podróż w historii wypadków!

Zwiedź Prypeć, Czarnobyl i odwiedź elektrownię jądrową. Wystarczy spojrzeć na ich przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Będziesz się świetnie bawić, dołączając do naszej specjalnej 2-dniowej wycieczki atomowej z przewodnikiem po sterowni!

Trochę histoii o tragedii

Straszna tragedia, która wydarzyła się w tej elektrowni atomowej, zmieniła nasz świat i dała nazwę katastrofie. Katastrofa ta wydarzyła się 26 kwietnia 1986 roku w sobotę rano. Ta data została nazwana czarnym dniem w historii ludzkości. Nowy świat zrozumiał, jak jeden błąd w wykorzystaniu obiektu energii atomowej doprowadził do katastrofalnych konsekwencji.

Ogromne terytorium, wielkości kilku małych krajów europejskich, zostało opustoszałe, gdzie okaleczono tysiące ludzi. Dziś jest to Strefa Wykluczenia. Epicentrum wypadku znajdowało się niedaleko najmłodszego sowieckiego miasta. Prypeć, wyjątkowy symbol epoki komunizmu, zbudowana specjalnie dla pracowników elektrowni atomowej w 1970 roku, położonej zaledwie dwa kilometry od elektrowni, miasto marzeń spało o 01.30 bez poczucia nadchodzącej zagłady.

Coś było nie tak tylko w świetle poranka. Do dziś marzy… Możesz zwiedzać miejską infrastrukturę, w tym przedszkola, wyjątkowy, osławiony szpital, posterunek policji, remizę strażacką, puste domy, port rzeczny i inne tragiczne miejsca dawnych mieszkańców Prypeci. Całe miasto jest całkowicie opuszczone po ewakuacji ludzi, więc teraz dzika przyroda sama się odradza. Pokażmy ludzkości historię odkrycia miasta duchów!

Wycieczka do elektrowni jądrowej i miasta Prypeć Zwiedzanie Czarnobyla jest podzielona na:

  • sterownia lub zwiedzanie reaktora;
  • wycieczka po obiekcie wojskowym Duga, słynny symbol zimnej wojny;
  • eksploracja miasta Czarnobyl;
  • przygoda w mieście duchów;
  • podróż przez opuszczone wioski.

To jest nasz minimalny program, ale odkrywamy znacznie więcej.

Nie zdziw się, tylko zauważ, jak przyroda odzyskuje swoje terytorium, które należało do niej przed wypadkiem. Przyjrzyjmy się również najbardziej tajnej placówce wojskowej byłego Związku Radzieckiego, systemowi radarowemu Duga, symbolowi zimnej wojny stworzonemu przeciwko pociskom wroga. W tamtych czasach starty ICBM były straszną rzeczywistością w dwubiegunowym świecie. Nazywany rosyjskim dzięciołem, który wydawał dziwny szum w amerykańskich radiach, system był najdroższą konstrukcją w strefie wykluczenia.

Jedna jednostka elektrowni jądrowej obsługuje procesy robocze systemu radarowego Duga. Wymiary łuku są oszałamiające - wysokość 150 metrów (połowa wieży Eiffla w Paryżu), długość 800 metrów (porównywalna do 8 boisk piłkarskich).

Niesamowite doświadczenie gwarantowane przez wojskowy teren Duga, ale pamiętaj, że podczas tej niezwykłej przygody czeka na Ciebie o wiele więcej atrakcji. Oprócz najlepszych zdjęć w opuszczonych wioskach Czarnobyla, odwiedź przewodników w sercu wypadku - zapraszamy do atomowej przygody !!!

Uwaga, teraz najważniejsza rzecz, którą badamy !!! Wizyta w Czarnobylu zapewnia sterownię lub wycieczkę z przewodnikiem po reaktorze wewnątrz eksplodującej elektrowni jądrowej. Odkryj wnętrze elektrowni jądrowej, która jest nadal pod kontrolą nawet po wyłączeniu w 2001 roku. Odwiedź sterownie reaktora 1, 2, 3, główną pompę obiegową 3. jednostki do chłodzenia rdzenia reaktora, Konstrukcję ochronną nr 1, konstrukcję ochronną dla personelu ratunkowego, specjalny system komputerowy Skala, Pawilon obserwacyjny (Zwiedzanie historii nowego bezpiecznego zamknięcia ).

Zanurz się z nami w sercu elektrowni jądrowej, ciesząc się wycieczką po sterowni / reaktorze. Poznaj nowe pomieszczenie zbudowane, aby chronić stary sarkofag przed zniszczeniem. Zapraszam do komunikowania się z pracownikami o procesach lub przyszłych projektach pracy na tej stacji.

Ta wycieczka, oprócz najlepszych zdjęć, jakie kiedykolwiek zrobiono, pozwoli lepiej zrozumieć system elektrowni jądrowej, a także energetykę jądrową i jej perspektywy na przyszłość.

Zarezerwuj tę wycieczkę w dogodnym terminie! Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona!