Wycieczka grupowa

Liczba miejsc jest ograniczona
Zarezerwuj teraz
Obcokrajowcy
-
1
+
Ukraińcy
-
0
+
Cena: $99
Zarezerwuj teraz

Wycieczki do Czarnobyla

Katastrofa w Czarnobylu była wielką tragedią dla wielu ludzi. Prawdopodobnie każda osoba wie o Prypeci. Prypeć to miasto duchów, centrum największej katastrofy ekologicznej ludzkości.

Ale nie takie wszystko proste. Strefa wykluczenia w Czarnobylu to dziś nie tylko zabójczy reaktor i opuszczone miasto. Istnieją dziesiątki kilometrów zniszczonych wiosek, tajnych obiektów ZSRR i nowoczesnych struktur (dla tych, którzy obecnie pracują w strefie wykluczenia).

I wycieczki turystyczne są obecnie dostępne. Każdy będzie mógł zobaczyć na własne oczy skutki największej katastrofy technologicznej. Oczywiście nie może to nie powodować emocji. Prawie nikt nie może pozostać obojętny po wizycie w Strefie Czarnobylskiej. Na własne oczy możesz zobaczyć, jak natura podbija swoje terytorium.

Oprócz wycieczek do Prypeci i elektrowni jądrowej w Czarnobylu dozwolone są tutaj wizyty w wielu innych miejscach. Na przykład dawna tajna stacja radarowa Duga, wcześniej sklasyfikowana w ZSRR, ma fascynujący rozmiar. Kolejną ważną atrakcją jest opuszczone stanowisko dowodzenia, w którym wciąż jest dużo sprzętu. Oprócz wszystkich powyższych, na wycieczkach można odwiedzić Czerwony Las. Tam, w Czerwonym Lesie, efekt promieniowania jest szczególnie zauważalny.

Ściśle mówiąc, Strefa Wykluczenia w Czarnobylu to miejsce historyczne. I wszyscy ludzie powinni znać tę historię.

Koszt zwiedzania Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia obejmuje obecnie:

  • oficjalne pozwolenie na wjazd;
  • doświadczone usługi przewodników;
  • ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie zdrowotne.

Szczegóły trasy W ciągu jednego dnia uzyskasz wiele interesujących wrażeń. Możesz zobaczyć wszystkie słynne historyczne miejsca i atrakcje Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Wycieczka autobusowa obejmuje postoje w najciekawszych klimatycznych miejscach. Tam będziesz miał okazję sfotografować swoje ulubione miejsca lub nakręcić film.

Profesjonalni przewodnicy będą towarzyszyć Twojej grupie podczas całej trasy i zapoznają Cię z faktami historycznymi. Opowiedzą także o najważniejszych wydarzeniach oraz o tym, jak wyeliminowano konsekwencje znanej katastrofy. Wspomnienia z tego pozostaną na długo i chętnie podzielisz się wrażeniami z wycieczki z rodziną i przyjaciółmi.