Wycieczka do Czarnobyla dla dwojga

Prywatna wycieczka po Czarnobylu dla dwojga zmieni Twoją rzeczywistość. Zanurz się w atmosferze tajemniczego i nieznanego opuszczonego miasta. Strefa Czarnobyla, która jest niedostępna dla innych biur podróży. Przyjdź i poczuj ducha Czarnobyla i duszę Prypeci i dotknij serca ściśle tajnej, ściśle tajnego obiektu wojskowego „Duga”.

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane wrażenia, możesz odwiedzić strefę Czarnobyla indywidualnie we dwoje, w towarzystwie profesjonalnego przewodnika! Możesz wybrać datę wycieczki, trasę, liczbę dni wycieczki. Możesz odwiedzać miejsca, które Cię interesują i robić to we własnym tempie.

Tylko podczas prywatnej wycieczki będziesz miał okazję odwiedzić miejsca dostępne dla niewielu turystów na Ziemi. Możesz także zamówić wycieczkę do elektrowni jądrowej w Czarnobylu, przejść się „Złotym korytarzem życia” jednego z reaktorów, odwiedzić sterownię jednego bloku energetycznego i halę turbin. Czy jesteś gotowy, aby odwiedzić fabrykę, która produkowała wzbogacony pluton? Przygotuj swoje rzeczy i weź paszport, reszta to nasza robota! I nie zapomnij aparatu, aby uchwycić wyjątkowe chwile!

Prywatna wycieczka do Czarnobyla dla dwojga

Prywatna wycieczka po Czarnobylu dla dwojga to świetna okazja do zobaczenia wielu ciekawych miejsc i zdobycia nowych informacji.

Tylko w wycieczce tego formatu dla dwóch osób można zwiedzić cmentarzysko łodzi wykorzystywanych podczas likwidacji katastrofy, zobaczyć ciąg wagonów stacji kolejowej Janów, dźwigi portowe, dworzec autobusowy, sanatorium, a nawet podziemna strzelnica i wiele innych ciekawych miejsc. Specjalnie na prywatne zwiedzanie przygotowaliśmy wizytę w starym zbiorniku wodnym i sklepie z wieloma starymi pianinami. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby razem z nami odkryć ten ponury świat. Pokażemy Ci znacznie więcej niż inne firmy mogłyby zrobić...

Niezapomniana podróż w mroźną przeszłość

Zdecydowanie gwarantujemy, że wybierając prywatną wycieczkę, przeżyjesz niezapomnianą przygodę swojego życia. Ta podróż przekroczy wszelkie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Ta trasa jest również odpowiednia dla profesjonalistów ze sztuki i rozrywki, a także intelektualistów, fotografów, dziennikarzy, grupy przyjaciół lub par.

Pomożemy Ci wybrać najlepszą trasę i plan podróży, a także obliczymy koszt wycieczki, który zaczyna się od 450 USD. To mniej niż inne firmy... Tylko pamiętaj - najlepsze dostaniesz za niższą cenę! Dla nas to historia epoki komunizmu, miejsca tragedii różnych narodów. A może kiedyś tam wrócą ludzie, a my usłyszymy głosy dzieci…

Koszt wycieczki w ChEZ dla dwojga

Ceny wycieczek prywatnych zaczynają się od 410 USD za osobę.

Dla tych, którzy chcieliby odwiedzić halę reaktora nr 3 i sterownię reaktora nr 4 elektrowni jądrowej w Czarnobylu, przewidziana jest wycieczka po niej. Jeśli zdecydujesz się zarezerwować wycieczkę tam, nie wahaj się nas o tym powiadomić. Kosztuje 175 USD za osobę !!! Uwaga: miejsce na tę wyjątkową wycieczkę jest ograniczone i należy ją zarezerwować z wyprzedzeniem!