Wycieczka do Czarnobyla na trzy dni

Strefa wyłączenia w Czarnobylu to terytorium, do którego swobodny dostęp jest zabroniony. Wszystko to wydarzyło się w wyniku katastrofy, która wydarzyła się ponad 30 lat temu. W wyniku katastrofy ucierpiała rzeka Prypeć, miasto Czarnobyl i część obwodu kijowskiego. Z reguły ma to wpływ na cały świat.

Tu natura uwolniła się od człowieka. Dziś strefa Czarnobyla jest dostępna dla każdego, kto chciałby zobaczyć to miasto pełne strachu i w środku. Masz możliwość zaplanowania wycieczki po Czarnobylu tak, aby odwiedzić sarkofal, zbudowany nad elektrownią.

Podróż do Czarnobyla. Odkryj sekrety

Większość z nas boi się niebezpiecznych poziomów promieniowania i powstrzymuje nas to, gdy chcemy odwiedzić to miejsce. Oczywiście, że to jest normalne. Ale szczerze, czy to naprawdę jest tak niebezpieczne, jak się wydaje? Jest kilka faktów, o których warto wiedzieć planując podróż do Czarnobyla. Poziom promieniowania w strefie Czarnobyla jest taki sam jak podczas lotu samolotu. Kolejny fakt: wyjazd do Czarnobyla jest możliwy tylko pod jednym warunkiem - posiadania paszportu, na który wydawane jest zezwolenie na wjazd. W przeciwnym razie nie uzyskasz dostępu. Zwróć uwagę na ten punkt. Na koniec możesz anulować wycieczkę w dowolnym momencie.

Widząc Czarnobyl i Prypeć, głęboko zanurzysz się w mistycyzmie tego miejsca. Pokaże ci różne strony „prostego życia”. Może to jest główny cel tej podróży - całkowicie wypełnić osobę głębokimi wrażeniami. Oczywiście Czarnobyl jest dość niebezpiecznym miejscem dla ludzi, ale wycieczki po Czarnobylu i Prypeći organizowane są w taki sposób, aby chronić odwiedzających przed promieniowaniem.

Nasze biuro podróży zaprasza wszystkich do zrozumienia tajemnicy zmarłej Prypeci odwiedzając główną „atrakcję” tej tajemnicy. Ta niezwykła przygoda pomoże Ci zmienić Twoje spojrzenie na życie. Koszt wycieczek do Czarnobyla jest niski, co oznacza, że ​​jest dostępny dla każdego.

(Opcje zakwaterowania i posiłków mogą się różnić i zostaną potwierdzone przed rozpoczęciem wycieczki. W Czarnobylu obowiązuje godzina policyjna o 22:00, wszystkie hotele zamykają o tej porze swoje drzwi)

Program wycieczki

Dzień pierwszy

Pierwszego dnia wycieczki odkryjesz centrum administracyjne dawnego regionu Czarnobyla zwanego Czarnobylem i inne dawne obszary mieszkalne, które są teraz opuszczone. Dzięki temu będziesz mógł ocenić skalę wypadku w elektrowni jądrowej w Czarnobylu i poznać przyczyny najgorszej katastrofy nuklearnej na świecie odwiedzając miejsce tragedii. Wyżywienie i zakwaterowanie są wliczone w cenę.

Pracownicy Wycieczki-do-Czarnobyla.PL spotkają się z Państwem bezpośrednio na Majdanie. Transport na wycieczkę jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa, bezpłatne Wi-Fi na pokładzie (jeśli usługa na to pozwala) oraz wiele portów USB, które można wykorzystać do ładowania urządzeń elektronicznych (telefonów i aparatów fotograficznych) w razie potrzeby. Nasi kierowcy otrzymują instrukcje, jak bezpiecznie i komfortowo przewozić naszych pasażerów.

Dzień drugi

Drugiego dnia dowiesz się o wydarzeniach „ZIMNEJ WOJNY” podczas eksploracji tajnego wojskowego obiektu radarowego znanego jako Rosyjski Dzięcioł. Poczuj skutki eksplozji, odwiedzając kultowe lokacje w strefie. Podążaj śladami likwidatorów, eksplorując opuszczone pojazdy, fabrykę „Jupiter” i inne. Wyżywienie i zakwaterowanie są wliczone w cenę.

Trzeci dzień

Odwiedź rzadkie i prawie nietknięte wioski strefy wykluczenia. Poznaj fakty historyczne i naukowe dotyczące tego obszaru od naszego przewodnika. Ten dzień przeniesie Cię w tajne i niepowtarzalne zakątki strefy. Zainspiruj się lokalnym życiem i opowieściami mieszkańców, którzy po wypadku zamieszkali w okolicy, próbując odbudować swoje życie i przywrócić je do normy. Śniadanie i obiad są wliczone w cenę.