Wycieczka do Prypeci i Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia

Odkąd prawie dziesięć lat temu po raz pierwszy otworzyła swoje bramy Czarnobylska Strefa Wykluczenia, Wycieczki-do-Czarnobyla.PL są jednymi z pierwszych odkrywców w tej strefie. Od tego czasu zorganizowaliśmy setki ekspedycji w czarnobylskiej strefie wykluczenia trwających od jednego do pięciu dni, specjalizując się w tematycznych wycieczkach po Urbex, fotografii, Prypeci, dzikiej przyrodzie i historii nuklearnej.

Oprócz 8 zaplanowanych wycieczek grupowych, przez 365 dni w roku organizujemy ogromną liczbę ekskluzywnych wycieczek po Czarnobylu, które są prywatne, niedrogie iw pełni konfigurowalne. Jesteśmy prawdopodobnie jednym z najbardziej doświadczonych i najlepszych touroperatorów po Czarnobylu na rynku i organizujemy prywatne wycieczki do Czarnobyla z Polski i innych krajów europejskich.

Z naszym najnowszym ogłoszeniem, że możemy teraz organizować wycieczki do niesławnego reaktora nr 4, gdzie katastrofa w Czarnobylu wybuchła we wczesnych godzinach katastrofy, postanowiliśmy opowiedzieć o naszych operacjach w Czarnobylu, abyś mógł rozpocząć swoją przygodę w Czarnobylu od razu teraz!

ILE KOSZTUJE WYCIECZKA DO CZARNOBYLA?

Cena wakacji w Czarnobylu może się różnić w zależności od tego, co chcesz robić i ile dni chcesz spędzić w strefie. Nasze ostatnie wycieczki do Reaktora 4 kosztują trochę więcej, ale nasze jedno- i dwudniowe wyprawy przez strefę wykluczenia w Czarnobylu są bardzo przystępne, a cena znacznie spada w zależności od tego, ile osób dołączy. Aby uzyskać dokładną wycenę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną i przystępną cenowo wycenę już dziś!

JAK DŁUGO TRZEBA JECHAĆ Z KIJOWA DO CZARNOBYLA?

Odległość z Kijowa do Czarnobyla wynosi około 180 kilometrów. Przejazd z Kijowa do Czarnobyla trwa około 2 godzin i obejmuje postój na śniadanie i kawę.

CZY BEZPIECZNIE JECHAĆ DO CZARNOBYLA?

Często zadawane jest nam pytanie: czy wycieczki po Czarnobylu są bezpieczne? Odpowiedź brzmi tak. Strefa wyłączenia w Czarnobylu jest pod ścisłą kontrolą i regulacją. Nasze wakacje w Czarnobylu odwiedzają obszary, które mocno ucierpiały w wyniku katastrofy, ale nie pozostajemy w pobliżu wystarczająco długo, aby miało to jakiekolwiek konsekwencje. Podczas naszych wycieczek do obszaru Czarnobyla przechodzimy kilka kontroli promieniowania, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.

JAK DŁUGO MOŻESZ ZOSTAĆ W CZARNOBYLU?

Nasze ekskluzywne wycieczki do Czarnobyla mogą być organizowane w strefie przez 1 do 5 dni. Podczas wycieczki, jeśli spędzisz noc, miejscem zamieszkania będzie hotel w mieście Czarnobyl, w którym przebywają pracownicy, którzy obecnie demontują elektrownię jądrową w Czarnobylu. Wszystkie śniadania, obiady i kolacje są wliczone w cenę wycieczki.

GDZIE ZATRZYMAĆ SIĘ W CZARNOBYLU?

Kompleks hotelowy „Czarnobyl” to w rzeczywistości dawne budynki mieszkalne, przekształcone w pokoje hotelowe. Na kontrolowanym obszarze miasta Czarnobyl znajdują się trzy wygodne hotele z czasów sowieckich z pobliskim sklepem i ogrodem, w którym można skosztować lokalnych potraw i napojów.

CZY MOŻNA ODWIEDZIĆ ELEKTOWNIE JĄDROWĄ W CZARNOBYLU?

Tak, dostęp do Reaktorów 3 i niesławnej 4 jest teraz otwarty dla wybranych gości na spersonalizowanych wycieczkach. Przed wejściem do reaktorów, złotego korytarza i pomieszczenia kontrolnego otrzymasz cały niezbędny sprzęt bezpieczeństwa.

CZY MOŻNA ODWIEDZIĆ CZARNOBYL BEZ PRZEWODNIKA?

Nie, wejście do strefy czarnobylskiej jest możliwe tylko z przewodnikiem, na który zezwala rząd Ukrainy. Wszelkie próby nielegalnego wejścia na teren są odradzane ze względu na duże ryzyko wyprawy bez przewodnika. Wszyscy nasi przewodnicy pracują w strefie Czarnobyla od jej otwarcia, jeden z nich nawet się tam urodził.

CZY MOŻESZ ODWIEDZIĆ Pripyat z Wycieczki-do-Czarnobyla.PL?

Tak, wycieczka do Prypeci jest prawdopodobnie punktem kulminacyjnym każdej wycieczki do strefy wykluczenia w Czarnobylu, a tym razem miasto duchów które jest wyjątkowe na świecie. Nasze wycieczki obejmują słynne zabytki, takie jak diabelski młyn Prypeć, opuszczony szpital, opuszczony park rozrywki Prypeć i wiele więcej!

Aby rozpocząć swoją epicką przygodę, skontaktuj się z nami, aby zorganizować swoją przygodę w Czarnobylu już dziś! Zawsze podążaj za duchem Wycieczki-do-Czarnobyla.PL: świetna jakość, zabawne przewodniki i dodatkowe atrakcje niewymienione w planie podróży!